Czarnówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
175 000 PLN

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1232 m2 położona w Gliniance (Czarnówka). Działka w 5 linii zabudowy od drogi asfaltowej (180 m). Dojazd drogą gruntową utwardzoną o szerokości 8m.

Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku jednorodzinnego wolnostojącego.

Media: prąd oraz woda miejska w granicy działki. Wymiary: 21 m x 60 m.

Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, kościół, sklepy oraz rzeka Świder. Polecam i zapraszam do oglądania.

Istnieje również możliwość zakupu działki o powierzchni 900m2 w I linii zabudowy.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 606 317 591
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu