Otwock Mały

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
429 000 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 2863m2 z przeznaczeniem pod zabudowę usługową. Działka znajduje się w Otwocku Małym przy ul.Częstochowskiej. Dostęp z dwóch stron.

Media: kanalizacja miejska, gaz, prąd.

Wymiary: 16mb x 167mb.

W bezpośrednim i najbliższym sąsiedztwie zabudowa usługowa. Możliwość wyeksponowania reklamy od strony trasy 801. Duże natężenie ruchu.

Biuro wystąpiło o warunki zabudowy dla inwestycji budowlanej polegającej na budowie budynku magazynowego z częścią biurowo-socjalną.

Uregulowany stan prawny. Cena do uzgodnienia.

kontakt:
Tomasz Trzaskowski
tel. 606 317 591
e-mail: tomasz.trzaskowski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
Tomasz Trzaskowski

Tomasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu