Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
449 000 PLN

Piękna działka w Józefowie na Dębince. Działka zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ,realizowaną w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej z zachowaniem 80% powierzchni biologicznie czynnej. Działka w drugiej linii zabudowy. W okolicy już stoją domy i powstają następne. Cicha i zielona część Józefowa. Dojazd do działki asfaltem,ostatnie 60 metrów - droga gminna szutrowa. Do komunikacji miejskiej (ZTM) 600m. Dogodny dojazd do Warszawy Wałem Miedzeszyńskim lubPKP/SKM - stacja kolejki podmiejskiej w odległości 2km.
Wszystkie media w granicy działki.
Gorąco polecam i serdecznie zapraszam do oglądania.

Grzegorz Majewski
tel.: 511 445 245
e-mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu