Józefów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
700 000 PLN

Mamy Państwu do zaoferowania piękna i kształtną działkę budowlaną usytuowaną w ekskluzywnej części Józefowa. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Do działki właściciele dodają projekt domu Bachus ( dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33m x 46m. Układ działki pozwala na usytuowanie salonu i ogrodu od strony południowej. Drzewa pod dom wycięte. Media w ulicy. Prąd na działce. Okolica domów jednorodzinnych i rezydencji. Klasyka Józefowskich klimatów.

Serdecznie zapraszam do oglądania
Grzegorz Majewski
tel. 511-445-245
e-mail: grzegorz.majewski@portman.com.pl

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Grzegorz Majewski

Grzegorz Majewski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu