Osieck

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
100 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 12 działek o powierzchni od 1000m2 do 1281m2 (nieruchomość w trakcie trwającego podziału), położoną w gminie Osieck, obręb Czarnowiec w powiecie otwockim.

Teren na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość objęty jest ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów mieszkaniowych o przeznaczeniu podstawowym na budownictwo rekreacyjno-letniskowym z możliwością zabudowy jednorodzinnej. 

Mapa z naniesionymi dokładnymi wymiarami podziału - proszę o kontakt mailowy.

Ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego:
- maksymalna wysokość zabudowy - 9 metrów
- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - od 75%

Media:
- prąd: 
- woda miejska

Dojazd do działek drogą asfaltową, a do wewnętrznych działek drogą wewnętrzną(udział w drodze oraz służebność przeprowadzenia mediów). 

W okolicy znajdują się stadniny koni, zbiorniki wodne, łowiska komercyjne, rzeka Wisła, hotele, pole golfowe. Świetny teren dla osób cieniących ciszę i spokój.
Miejscowość Czarnowiec znajduje się nieopodal drogi S17, co daje bezpośredni dojazd do Warszawy - 60km.

Uregulowany stan prawny, księga wieczysta, bez obciążeń.

LOKALIZACJA DZIAŁKI: https://maps.app.goo.gl/MSCmedUiEX1o9NmD6

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Polecam i zapraszam na prezentację. 

kontakt:
Doradca klienta
Bartłomiej Wiącek 
tel.  510 445 024
e-mail: bartlomiej.wiacek@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 75
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Bartłomiej Wiącek

Bartłomiej Wiącek

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu