Otwock, Śródborów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 kwadratowych, położonej w Otwocku w dzielnicy Śródborów.

Na działce rośnie kilka pięknych sosen. Teren ogrodzony siatką.  Dojazd do działki drogą utwardzoną (60m od asfaltu). Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Wymiary:  szerokość od frontu 23m, długość 45m (działka zwęża się do 21m).

Media: gaz, woda miejska, prąd, kanalizacja. Na działce znajdują się zabudowania przeznaczone do wyburzenia.
 
Odległość od stacji PKP - 500 metrów, przystanek autobusowy - 200 metrów.  Odległość od ścisłego centrum miasta - 2 kilometry. 

W pobliżu sklep, przedszkole, restauracja, kościół, apteka. Wokół dużo terenów leśnych. 

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Karolina Rosłoniec
tel. 511 445 231
e-mail: karolina.rosloniec@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Szpital, Restauracja, Sklep, Las, Apteka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolej, Autobus
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu