Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
770 400 PLN
Powierzchnia
1 712 m2

Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę w Radości w rejonie Zbójnej Góry w cichym leśnym sąsiedztwie. Działka porośnięta nielicznymi drzewami z piękną polaną na postawienie domu. Działka o regularnym kształcie prostokąta przylegająca krótszym bokiem do ulicy o wymiarach 32x52. Do asfaltu ok. 100m,  Działka uregulowana prawnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną na działkach z zielenią leśną, wysokość zabudowy do 11 m, powierzchnia zabudowy do 20% jednak nie więcej niż 400 m2. W sąsiedztwie powstaje nowa zabudowa. Polecam i zapraszam do oglądania.


Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Bus
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu