Otwock, Śródborów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
2 500 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękną zalesioną działkę w klimatycznym Otwocku -Śródborowie po wschodniej stronie torów.
Działka świetnie usytuowana , kształt trapezu zbliżony do kwadratu, szerszym bokiem przylegającym do ulicy. Na działce piękny starodrzew sosnowy. Dojazd do działki drogą utwardzoną 30m od asfaltu.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje na tym terenie zabudowę jednorodzinną na działkach leśnych. Działka bez możliwości podziału. Powierzchnia przewidziana pod realizację inwestycji to max 400m2, wysokość zabudowy 6 do 12m. Przez skrawek działki przebiega przyłącze kanalizacyjne do sąsiedniej posesji( służebność) oraz słup przesyłu energii elektrycznej i stare szambo. W ulicy przy działce kanalizacja miejska i woda miejska , gaz w sąsiedniej ulicy.

Do centrum Otwocka 1,5 km, do trasy S17 5,5 km. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy oraz stacja kolejowa Otwock-Śródborów skąd łatwy dojazd do Warszawy ok. 40min. 
W pobliżu sklep, przedszkole, restauracja, kościół, apteka. Wokół dużo terenów leśnych. 

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu