Warszawa, Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 602,36 PLN
Powierzchnia
23,34 m2
Piętro
1

Prezentujemy do wynajmu  nieduży lokal biurowo usługowy, zlokalizowany na pierwszym  piętrze budynku. Lokal jest  otwartą przestrzenią. Na podłodze wykładzina, bez mebli. Możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca parkingowego w cenie 200 zł

Cena lokalu 54zł/m2 + prąd

Polecam i zapraszam do oglądania.


Kontakt:
Mariola Stasiak
tel.: 511 445 245
e-mail: mariola.stasiak@portman.pl

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Mariola Stasiak

Mariola Stasiak

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu