Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do wynajęcia wyremontowana w dobrym standardzie kawalerka na pierwszym piętrze, o powierzchni 28m2. Lokal znajduje się przy ul. Poniatowskiego w centrum Otwocka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym i łazienki z wanną. Aneks kuchenny wyposażony w meble w zabudowie oraz niezbędne AGD (lodówka, pralka oraz płyta czteropalnikowa). Pokój do własnej aranżacji.
W okolicy znajdują się MDK, LO Gałczyńskiego i SP nr. 12, park miejski, przystanek ZTM, apteka oraz sklepy ogólnospożywcze. Parking ogólnodostępny przy ulicy.

Cena: 1600zł + opłaty za prąd i gaz. Wymagana kaucja.


Polecam i zapraszam do oglądania

Magdalena Ładnowska
tel: 517 445 776
email: magdalena.ladnowska@portman.pl

  • Dostępne w okolicy: Park, Bazarek, Szkoła, Kościół, Sklep, Apteka, Bank, Restauracja, Przedszkole, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Magdalena Ładnowska

Magdalena Ładnowska

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu