Kopki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
290 700 PLN
Powierzchnia
1 615 m2

Działka położona w miejscowości Kopki w gminie Wiązowna. W bezpośrednim sąsiedztwie las, malownicza rzeka Świder (150 m), zabudowa jednorodzinna. Urokliwa okolica, idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą, zachęcające do aktywnego wypoczynku. Na miłośników długich spacerów czekają urocze brzegi rzeki i las. Kopki usytuowane są w południowej części gminy wśród lasów mieszanych (z przewagą drzew iglastych).

Nieruchomość o powierzchni 1615 m2 w kształcie trapezu o wymiarach 41 x 34 x 49 x 40 m (bokiem 41 m przylega do drogi dojazdowej).
Wydane warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego:
- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji - maksymalnie do 19% (do powierzchni zabudowy nie zalicza się powierzchni utwardzonych, dojść i dojazdów)
- minimalna wymagana powierzchnia biologicznie czynna 70%
- szerokość elewacji frontowej 16 m +/- 20%
- dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 20 - 45 stopni
- wysokość w kalenicy głównej do 10 m

Media: prąd  i wodociąg miejski w drodze.

Niewątpliwym atutem jest świetne połączenie z Warszawą, trasa lubelska S17 w odległości 2,5 km (w linii prostej 1,7 km), centrum Warszawy 35 km, najbliższe przystanki ZTM linii 720 znajdują się od strony Woli Karczewskiej i Lipowa. W sąsiedniej Gliniance (2 km) szkoła podstawowa, sklep spożywczy, klub sportowy, przychodnia lekarska, apteka i kościół.


Jest możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 1500 m2.Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.


Polecam i zapraszam do kontaktu:

Jacek Gruszecki
tel.: 510 445 666
e-mail: jacek.gruszecki@portman.pl


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jacek Gruszecki

Jacek Gruszecki

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu