Dyzin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
5 394 m2

REZERWACJA

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka nr. 97/9 o pow. 5394 m2 (szer. 28mb x dł. 195mb) położona w miejscowości Dyzin w gminie Celestynów w powiecie otwockim.

Dla działki wydane zostały dwie decyzje o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz  inwestycji polegającej dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Podstawowe ustalenia decyzji o warunkach zabudowy:

- szerokość elewacji frontowej - od 10m do 14m,
- wysokość do kalenicy - od 6,5m do 9m,
- układ połaci dachowych - dwuspadowy lub wielospadowy,
- kąt nachylenia dachu - od 15 stopni do 45 stopni.

Prąd oraz wodociąg znajdują się w odległości ok. 30 m. od działki.

Dojazd drogą utwardzoną.

Atutem działki jest jej położenie z dala od drogi głównej w sąsiedztwie lasu.

Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę oraz bliskość natury.

W pobliskim Celestynowie oddalonym o 5km znajduje się stacja PKP,  szkoła podstawowa,  przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy, kościół.

Dogodny dojazd do Warszawy trasą S17, wjazd na trasę w pobliskiej miejscowości Jatne.

Z pewnością jest to dobra lokata kapitału.
 
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Łukasz Trzaskowski

510 445 018
lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu