Zabieżki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
204 230 PLN
Powierzchnia
3 142 m2

Przedmiotem prezentacji jest działka położona w Zabieżkach w gminie Celestynów w powiecie otwockim.
Teren o powierzchni 3142m2 i wymiarach szer. 42 x dl.78mb ulokowany jest wśród łąk z dala od ulicy. Obecnie porośnięty jest drzewami brzozy i sosny.

Zabieżki są atrakcyjnie położone na granicy dwóch gmin Kołbieli i Osiecka. Niegdyś uważana za wieś królewską. Otoczone lasami, łąkami i polami stwarzają atmosferę spokoju, wyciszenia i odpoczynku. Brakuje tu pośpiechu a czas płynie wolniej, dzięki czemu przyciągają swoim niebanalnym urokiem. 

Media: prąd w drodze.
Dojazd drogą gminną utwardzoną.

Ogromnym atutem działki jest brak dużego natężenia ruchu drogowego dzięki czemu można rozkoszować się ciszą i świeżym powietrzem
Bliskość lasu stwarza dodatkowo możliwości rekreacyjne oraz zachęca okolicznymi atrakcjami turystycznymi. Dla miłośników jazdy konnej w oddalonej o 15 km Podbieli  znajduje się stajnia . Natomiast wędkarze znajdą dla siebie miejsce nad Żółwim Stawem w pobliskim Regucie.

Dodatkowo nieruchomość położona jest w najmniej zabudowanej części Zabieżek co gwarantuje prywatność i daje poczucie własnej bezkresnej przestrzeni. Łąki oraz pola dookoła działki stwarzają sielski, aromatyczny klimat.  Świetne miejsce na rozwinięcie hobby związanego z ogrodnictwem lub pszczelarstwem.

Niewątpliwie jest to świetna lokata kapitału
Dużą zaletą jest bardzo dobry dojazd do Warszawy trasą S17 lub 801 a także koleją miejską.
Dojazd do Wilanowa trasą S17 i S2 zabiera 35minut.


Idealne miejsce dla osób lubiących bliskość przyrody oraz dla rodzin z dziećmi.
W pobliżu stacja PKP, szkoła, sklep, kościół.

W pobliskim Celestynowie szkoła, sklepy, przychodnia zdrowia, hala sportowa, apteka, poczta, stacja PKP.

Zapraszam na prezentację.

Karolina Rosłoniec
Doradca Klienta
511 445 231
karolina.rosloniec@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Karolina Rosłoniec

Karolina Rosłoniec

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu