Radwanków Szlachecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
4 600 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej częściowo zabudowanej (na działce znajduje się drewniany budynek mieszkalny, murowany budynek gospodarczy oraz drewniana stodoła) o powierzchni 4600 m2, położonej powiecie Otwockim, gmina Sobienie Jeziory, miejscowość Radwanków Szlachecki, znajdującej się przy drodze krajowej 801.

Działka o płaskim ukształtowaniu i kształcie prostokąta o wymiarach 20 m x 230 m.
Możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy na cele Usługowo-Przemysłowe lub mieszkalne. 


Media:
- prąd
- woda

Dojazd do działki drogą asfaltową.

W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz dużo terenów zielonych i leśnych. Bardzo dobry dojazd do Warszawy.

Uregulowany stan prawny, księga wieczysta, bez obciążeń.

LOKALIZACJA DZIAŁKI: https://maps.app.goo.gl/wvEtGsoG9YSiZqCk7

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację. 

kontakt:

Bartłomiej Wiącek 
tel.  510 445 024
e-mail: bartlomiej.wiacek@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Bartłomiej Wiącek

Bartłomiej Wiącek

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu