Dębe Wielkie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
865 m2

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 865m2 (35x25), położoną w gminie Dębe Wielkie, obręb Olesin w powiecie Mińskim.

Teren na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość jest w trakcie ustalania Warunków Zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz opracowywania podziału.
(rysunek podziału może się zmienić co do metrażu działki)

Media:
- prąd
- woda

Dojazd do działki drogą gruntową wewnętrzną (udział w drodze oraz służebność przeprowadzenia mediów).

Świetny teren dla osób ceniących ciszę i spokój. Miejscowość Dębe Wielkie znajduje się nieopodal drogi A2 co daje bezpośredni dojazd do Warszawy.
Nieopodal znajduje się miasto Mińsk Mazowiecki - 16km.
Do Centrum Warszawy - 35km

Uregulowany stan prawny, księga wieczysta, bez obciążeń.

LOKALIZACJA DZIAŁKI: https://maps.app.goo.gl/mdh9jxQ1WHyQcSpN9

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Polecam i zapraszam na prezentację. 

kontakt:

Bartłomiej Wiącek 
tel.  510 445 024
e-mail: bartlomiej.wiacek@portman.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Bartłomiej Wiącek

Bartłomiej Wiącek

Doradca klienta

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu