Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 850 000 PLN
Powierzchnia
965 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży obiektu komercyjnego o powierzchni użytkowej 965 metrów kwadratowych, usytuowanego na działkach o łącznym obszarze 1691 metrów kwadratowych.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w Otwocku w dzielnicy Świdry Wielkie przy ulicy Warsztatowej. W sąsiedztwie zabudowa usługowo - produkcyjna, komercyjna i magazynowa. Teren nie jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Teren ogrodzony murem, a od frontu siatką na słupkach stalowych z furtką i bramą wjazdową.

MEDIA: 
prąd, woda miejska w ulicy, kanalizacja w ulicy, gaz w ulicy. Aktualnie własne ujęcie wody oraz szambo.

OPIS I KONSTRUKCJA BUDYNKU:
Istniejący obiekt przeznaczony jest do generalnego remontu. Realizowany był w latach 90' jako budynek warsztatowy, pozostałe kondygnacje wykorzystywane były na miejsca noclegowe dla pracowników. Budynek niepodpiwniczony (powierzchnia zabudowy 340 metrów kwadratowych). Ławy fundamentowe beton zbrojony, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne i nośne gr. 44cm z bloczków betonu komórkowego (Suporex). Stropy - płyty stropowe WPS układane na dwuteownikach, szlichta betonowa wykonana pod posadzki. Strop nad 3 kondygnacją w lekkiej konstrukcji mieszanej, ocieplenie wełną mineralną. Więźba dachowa wykonana z krokwi drewnianych, przykryte deskowaniem. Pokrycie dachowe blacha ocynkowana, malowana.

Parter - przedsionek, szatnia, pomieszczenie socjalne, łazienki, sala o powierzchni 142 metrów kwadratowych (wysokość pomieszczenia 5 metrów), magazyn oraz pomieszczenie techniczne.. Łączna powierzchnia parteru to 269 metrów kwadratowych.

1 Piętro - pomieszczenia socjalne i magazynowe o łącznej powierzchni 136 metrów kwadratowych.

2 piętro - 8 pokoi/pomieszczeń biurowych, korytarz oraz dwie łazienki o łącznej powierzchni 286 metrów kwadratowych

3 piętro - 9 pokoi/pomieszczeń biurowych, korytarz oraz dwie łazienki o łącznej powierzchni 273 metrów kwadratowych

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Łukasz Trzaskowski
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 510 445 018
e-mail: lukasz.trzaskowski@portman.com.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z lokalnymi notariuszami, architektami, geodetami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych na zakup nieruchomości.

Łukasz Trzaskowski

Łukasz Trzaskowski

Specjalista ds. sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Portman dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Portman z siedzibą w Otwocku (05-400) przy ul. Andriollego 34 lok. 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu